Bude lepší když mě budete považovat za řadovou krávu.

Listopad 2011

nebuďte kruté děti, oni vám to zmetci vrátí.

30. listopadu 2011 v 17:57 | krysa
hon na čarodějnice? to jako fakt?
možná že by mě k tomu napadla maximálně nějaká další švihlá metafora nebo skandální odhalení. Nebo obojí. v Týhle době je hon na čarodějnice prakticky všechno. Nebo by se to jako hon na čarodějnice dalo ze správného úhlu pohledu označit.
Je mi zle. Zase. Nebo spíš pořád. Ono ten Requiem for a Dream moc náladě nepřidá. Čtu íngliš Pána Prstenů. gay hobbits! :D A to ani nemluvím o queer sparkle in Striders eye.
Štve mě jedna podstatná věc.
Nejsem schopná se v real-life (koneckonců ani v nereal life) postavit za svoje přesvědčení. Ať už jde o La Veye, názor že je nejlepší zážitek sedět na schodech v zaplivaný boční uličce na schodech, poslouchat nějaký uječený satanisty který si vyřvávaj nenávit k celýmu světu a mezitím s úsměvem zdravit babičky a oslňovat je září spínacích špendlíků v pravém uchu, zatímco celá moje duše řve I DONT GIVE A FLYING *beep* MOTHER*beeper*. True story. Ztrávila jsem tím šťastné dvě hodiny.
Nějak jsem se zakecala. Nevim čim to bude, asi tím že ani sama sobě ten příšernej kontrast nevěřím. Ale fakt se tím bavím. Ráda sedím na chodbě, čtu si Dlouhou trnitou cestu z pekla, nebo něco podobně divnýho a směju se lidem co nikdy nic takovýho nepoznali a nepoznaj. Ráda si čtu Baudelaira a pozoruju WTF pohledy.
někdo podobnej?

Keep calm...

19. listopadu 2011 v 11:50 | krysa |  V mojí hlavě
...and love the Hitcher!

Objev měsíce: Agrrrino vtipné příhody

17. listopadu 2011 v 16:33 | Krysa |  V mojí hlavě
Budu ohleduplná k Lobelii a nebudu psát o věcech co mě opslední dobou nejvíc pálí, a místo toho představím báječnou, divnou a přímočarou Agrrr! Teda...kecám, jelikož jí neznám. Každopádně její rubrika Na (s)ex me rozsekává čím dál tím víc.
Agrrr pracuje v sexshopu. Vždycky mi připadalo že pracovat v sexshopu musí být sranda. Všichni ti nervózní a zvědaví puberťáci, starší pánové a dámy s ruměncem...
například moje oblíbená, kterou nestydatě rozesílám veškerým známým (= trojčlenná elita tvorstva) : Ale já nejsem úchyl!

Kdo si jí nepřečte, přijde o záchvat smíchu. A to se co? Vyplatí!

Téma týdne - bisexualita

15. listopadu 2011 v 15:28 | Krysa |  Můj názor na....
Kdo mě zná tak ví že na různé orientace mám vždycky ten samý názor: pokud to těm lidem a jejim partnerkám/partnerům/partnerům a partnerkám/domácím spotřebičům/domácím mazlíčkům nevadí, tak prosím. Už vidím všechny ty články. "Nevadí mi to" - v padesáti větách. "Je to nechutné" - v osumdesáti větách "Nikdy jsem o tom nepřemýšlel/a/nezajímá mě to" v stopadesáti větách a mohla bych pokračovat.
Proto, jediné moje vyjádření a postoj: Bisexualita musí být sranda. Přiznám se rovnou, sexuální zážitek, ať lesbický nebo ne, zatím nemám a neplánuju. Ale chtěla bych to někdy zkusit.
Jestli je vám zle, neměli jste sem lízt.
Howgh.

She fell in love with a drummer

12. listopadu 2011 v 13:16 žvásty
She fell in love with the drummer
She fell in love with the drummer
She fell in love with the drummer

another and another
She fell in love

Wilco je návykovej.