Bude lepší když mě budete považovat za řadovou krávu.

Duben 2011

FUUUUUUUUUUUUUUUU

25. dubna 2011 v 14:17 | Rose Blackwish |  žvásty
normální článek.
doufám.
Našla jsem svoje zápisky. Všechny. Veškerý příběhy. Veškerý šáhlý sešity. A našla jsem taky svoje "životní dílo" a zjistila že bych z toho nejradši udělala vóóóóóóbrovskou povídku, která by stála za víc než za kyblík bahna (naivně doufám že jen bahna). Jenže nemám šťávu a vymlouvám se na čas. Popravdě řečeno, přečetla jsem Hlas krve a stydím se za sebe XD.
Každopádně mám nápad na další humus. Z pohledu zavražděné. Pamatujte si mne. Dím pravdu, když říkám že je to jen opsaný Zapovězený od Cliva Barkera. Proč jsem takovej kopírák zatraceně?
Ztrácím chuť cokoliv dělat. Protože jsem se na sebe naprdla. Jako už dlouho ne. Chovám se jako já. Jinak se to snad vyjádřit nedá. Co je celej tenhle blog? Většina článků je jen sůška sraček se kterýma už nesouhlasím. Už chci mít rok 13 za sebou abych nad tímhle mohla mávnout rukou a říct "malá a blbá".
Asi si založim novou stránku. Nebo smažu všechny ty věci se kterýma nesouhlasim a který nechci aby někdo viděl.
Nádhera.
...
Jdu mazat.

Tohle se nemůže dít!

21. dubna 2011 v 12:34 | Rose Blackwish |  žvásty
tohle neni možný! kdo si ze mě zas dělá prdel????????!
Jestli je všechno tak jak si myslim! To je až moc dobrý!
Připadam si jako ve špatný fanfikci. TOHLE NEJSEM JÁ! lidi okolo jsou taky nějaký posunutý...

Fake a Gay!

20. dubna 2011 v 17:44 | Rose Blackwish |  V mojí hlavě
tak tohle je zabijárna.
Slyšeli jste o gay parade? XD ... první dudesonský follow the leader skončilo teploušskou přehlídkou v Seinäjoki (od tý doby nemůžu vidět mapu finska bez tlemíka). Pod video někdo napsat
fake a gay.
prostě nemůžu XDDD to neni možný XD taková demence XD

I <3 Emilie Autumn

16. dubna 2011 v 21:31 | Rose Blackwish |  obrázky
Už docela dlouho hamouním fotky EA, chtěla bych se o ně podělit, protože některé jsou opravdu nádherné.
*btw, nevim proč píšu jako nějakej zasranej inteligent z gymplu*


It will be AWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWsome.

What if i say i'm not like the others?

15. dubna 2011 v 20:15 | Rose Blackwish |  Můj názor na....
Chápete to? Dochází někomu že by to mohl říct každej? Nikdo, koho jsem blíž poznala nebyl nějaká debilní, masová kopie. Teda, pokud beru lidi terý jsem chtěla poznat.
A to tuhle větu dělá..neoriginální. Protože to říká každej. Sice to neni ta samá věta z Pretendera od Foo Fighters ale jsou podobný.
Abych zase citovala: "Evrybody's a miracle, in their own way" vim že je klavina citovat Bona Joviho, ale tahle písnička mi dost pomohla. "Remembr everybody's different just take a look around" a já to udělala. Fanynka Lucky Vondráčkový, osoba, co se mnou vyřvává Smells like, knihomolka, harajuku dievče...
A ona je to pravda. Je to ohraný klišé a všchni to víme. Stejně jako nadávání na rodiče. Dělám to taky, ale štve mě to. Ano, hlavně u mě.
Pak je tu ta záležitost s "nepatřím sem". Já sem patřím až moc. Svět potřebuje lidi co do něj nepatřej. Je to Jin a Jang.
Život potřebuje šáhlý lidi se kterýma se nikdo nebaví a kterým se posmívaj. Jinak by to nefungovalo. Je to tak a vždycky to tak bylo. Co si pamatuju. Sice toho nepamatuju moc, ale přemejšlim o tom co mám.

Nechápu, nevěřím s emptrojkou soupeřím...

13. dubna 2011 v 17:36 | Rose Blackwish |  žvásty
Hái.
Haaaai.
Držim v ruce cár papíru s nápiesem CHILDREN OF BODOM a pořád nedokážu uvěřit tomu že držim cár papíru s nápisem CHILDREN OF BODOM. Nevěřim že mě taková věc dostane na něco, co bylo důvodem mnoha ukničených dní a čtyř (i když...asi tak čtyřiceti?) dní který mi připadaly jako .. na trávě?
No comment.
A k tomu Ensiferum!
jo, už držim hubu.
...
Moje empétrojka má docela smysl pro humor. Koho by napadlo dát About a Girl aza ní Downfall? Jedině někoho kdo plánuje moji vraždu.
Nebo jinak, snažim se pustit svojí pirátskou verzi Not My Funeral a místo toho mi tam naskčí knec Happy ending story od Courtney Love. Právě v čChildren of Bodom!ásti kdy zpívá "Is that me dying?" echechem.
Já jsem vtipná.
Umíram smíchy :/.
...
nejlepší na tom je že mám důvd bejt v pohodě a zároveň důvod k tomu abych mlátila hlavou do zdi a rvala si zbytky vlasů.
chjo.

Věříme v Boha (In God we Trust)

11. dubna 2011 v 17:17 | Rose Blackwish |  Můj názor na....

Věříme v Boha

In God we Trust


MMORPG?

10. dubna 2011 v 17:10 | Rose Blackwish |  Můj názor na....
Přiznávám, jsem fanynka N00ba, Looking for Group, the Guild a Sebranky a přitom jsem hrála jsen jediný RPGčko a to Metin2.
Dlouho jsem už nehrála a kámoš mě překecává ať jdu hrát znova. A já si říkám, proč ne sakra? Nic se tady neděje, tak aspoň zagembleřim.
Hurá! Už mám stáhnutý čtyři procenta! XD jžš, ještě ten slavnej boj s instalací...
no uvidim. Každopádně, je to dobrá hra, doporučuju.
M2ka má výhodu v otm že je v češtině. Engliš víceméně mluvim, ale sem tam potřebuju seznam slovník, a navíc... hraje se aby si člověk odpočinul, ne aby se učil ájinu ne? dobře, ne aby si odpočinul ale aby mohl předstírat že je někdo jinej než bledá, třesoucí se troska za monitorem ok?
8%!
:D

I'm the happiest of men!

9. dubna 2011 v 10:24 | Rose Blackwish |  žvásty

OUMÁJGÁDOUMÁJGÁD!!!!!!!!!!!!!!!!!TYVOLEJÁSEKURVAMILUJU!!!!!!!ÁÁÁÁÁCHÁCHÁÁCHÁCHÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!

a) dneska má Dušan svátek. Je asi všem jasný, že jedinej Dušan kterýho znám je Lébl a tomu fakt přát nebudu.
b) jsem týpek >:D poprvý jsem udělala strašlivý čin, který jsem chtěla udělat bez jakýkoliv hamby. Aneb jak správně zacházet s liháčem a veřejným prostrantvím
c) zjišťuju že začínám čím dál víc egoistit. Moje ego si užívá na výsluní.
d) dostanu se na TEN koncert! bože můj! (sice neexistuješ ale to je jedno, na někoho řvát musim) mam takovou radost!! pokud ještě budou mít lístky....
e) posrala se mi empputrojka. Jediná špatná zpráva z tohohle dne.
f) díky bohu, ještě funguje. De to ale dře to.

Kdykoliv někdo vysloví slovo "king" nebo "král"...co se vám zobrazí? Mě buď král Havran (jedinej mág kterýmu fakt fakt, fakt fakt fandim), King Bredley nebo prostě..Král. (Adi, pamatuješ? ten se zelenejma očima :D)
pozor, lehce spoileroidní video pro FMAB. Už jsem skoro zapomněla jaká jsou Bradleyovic roztomiloučká rodinka :3 :D *tak nádherná ironie :D* dobře..ne LEHCE. je to docela DOST SPOILER! xD

Nebe-pelko-ráj, nebe-peklo-ráj, já chci jen zpívat si a hrát nebe-peklo-ráj....

7. dubna 2011 v 17:40 | Rose Blackwish |  Můj názor na....
Nemám žádný názor na peklo, jeho existenci nebo jakýkoliv zákonitosti který se ho týkaj. Pro mě je to jen synonymum pro něco hnusnýho.
A kam půjdu po smrti? Na to také nemám odpověď . Ale souhlasím ze Smrťem ze Zeměplochy. Stane se ti to, v co věříš. Můžu umřít s klulkou v hlavě a jít pekla, můžu umřít v posteli a jít do Valhally. Peklo, Bůh a podobný věci jsou pro mě teď trošku zmatené téma. Hlavně proto že jsem si znova přečetla Dlouhou trnitou cestu z pekla (znova a znova. Autobiografie Marilyna Mansona) kde je docela dost řešena otázka různých náboženství, křesťanství a často i LaVeyův satanismus.
Věřila jsem v boha než jsem přišla na gympl. Tam se to všechno rozplynulo. Změna základka-gympl mi zpřeházela život od základu, ztratila jsem většinu iluzí o tom že se dokážu vyrovnat s nenávistí a jistou slečnou. Asi mi do té doby Bůh, ve kterého jsem víceméně věřila, pomáhal. Nechtěla jsem do pekla, dokonce jsem se zpovídala a chodila na příjmání.
Přestala jsem věřit církvi. Asi za to může dějepis. Myslím, že bych se styděla za minulost svého náboženství.
Nejsem si jistá v co všechno věřím. Jsem si jistá že věřím v to, že k veškerým duchům, přízrakům a dalším podobným by jsme se měli chovat s úctou, protože nevíme jestli to není část nšeho vlastního podvědomí, zformovaná zkrz naší vlastní destruction force. Věřím v to. Taky věřím, že je větší moc, která stvořila vesmír a teď pozoruje co se děje dál. Nechápejte mě špatně, naše dobrá pozice je jen náhodná, takových může být spousta. A kdo ví, třeba ta vyšší síla stvořila vesmír kvůli někomu jinému a my jsme jen forma života se kterou se mají vyvolení setkat. Taky beze srandy.
Zabývám se tolik přítomností, že dál do budoucnosti nečumim. Radši.
Určitě ne dál než do léta....
A kdybych zemřela třeba...za hodinu, možná bych se probrala ve skladišti ateistů.

And all that remains is a dying memory

5. dubna 2011 v 19:55 | Rose Blackwish |  Já a hudba
Sedim tady a posloucham muziku která před devatenácti lety udělala díru do světa.
Nikdy jsem nikomu nerozuměla. Ani sobě.

Stín Nirvany na mě pořád leží a já ho nechci setřást, protože bez Nirvany bych byla blábolící troska.
Jsem něco jinýho?

Odpočívej v pokoji......

Requiem za sen (Requiem for a dream)

5. dubna 2011 v 17:38 | Rose Blackwish |  Můj názor na....

REQUIEM FOR A DREAMnet, net, net?

3. dubna 2011 v 11:01 | Rose Blackwish |  Můj názor na....

Internetové seznamování?

Nic proti chatům na lide.cz, stalkování blogů nebo FakeBooku. Chaty moc nenavštěvuji (ani ty dřevěný ani ty internetový), blogy stalkuju (ještě aby ne když mám sama blog :D) a na FB jsem aktuálně připojená. Moc se s lidma neseznamuju a když už tak jen kvůli pokecu nic jinýho. FB mám kvůli dobrýmu chatu s kámošema, protože a) nemusim nic stahovat a instalovat (jako třeba skype) b) můžu se připojit odkudkoliv kde je komp a net. Vim že to má svoje nevýhody, jako například moje spolužačka která se přes internet zamilovala (v klidu, toho týpka zná :D). Mě se nic zvláštního nestalo, jen jsem potkala spoustu fajn lidí co mi pomohli s výběrem nový muziky. FB používám taky ke sledování různejch sraček typu AMK a Lamera. Snažim se moc nedávat informace, kdyby náhodou.
A kdo si nedává bacha, je to jeho blbost že. Byli jsme varováni.
Nemám nic co bych dál chtěla říct. Tohle téma je pro mě věc o který každej ví a každej by s ní měl počítat.

ráno na téma: Hrdinové z dětství

2. dubna 2011 v 11:07 | Rose Blackwish |  V mojí hlavě
zajímá mě jestli si na to vzpomenu, kdo všechno byl hrdina :D spíš ne :D