Bude lepší když mě budete považovat za řadovou krávu.

Atletika? Oops i did it again!

1. února 2011 v 15:33 | Rose Blackwish |  V mojí hlavě
Mám na skladě jeden povznášející zážitek. Zkusim z toho udělat slohovku >:D (jo, už dlouho sme žádnou pořádnou (se zajímavým tématem) nepsali..) nudím se. Neni to kdovýjaký dílo ale furt lepší než střílet do toitoiky.

Můj bratr z nějakého záhadného důvodu odebírá časopis Atletika. Podobný důvod asi budou mít jeho tripy k závodním okruhům a následné honění se dokola, jako když spláchne. Mě se, jako osobě s anarchistickými sklony příčí pohyb ve stejném okruhu a směru jako masa namakanců v přiléhavých oblečcích. Nedávno jsem se nudila natolik že jsem sáhla po tomto časopisu. Znuděně jsem přelistovala asi třicet stran toho atletického tlusťocha, když mé oko (pravé) spočinulo na malém titulku v černé barvě. Černá barva je pěkná věc, bohužel v textu stejné barvy nadpis poněkud zanikal. Nevadí. Snad každého kdo je trošku zasvěcený do věci finofilské by zaujal.
Fin plánuje
revoluci
Ani nemusím popisovat zátiší se šťastnou žlutovlasou rodinkou rozvalenou na schodech. Důležitý je text hned pod krátkým obeznámení s jakýmsi mužem jména zvláštního. 
"Světoběžníka z Espoo přivedla do česka láska" A první výbuch smíchu. Ano, Spláchnuté město, komu to něco připomíná? Mě teda skoro nic. Jen jednu "bezvýznamnou" skupinu magorů. 
Tento fin plánuje efektivnější rozcvičky pro altetický národ. To se hodí ne? 
Text sepsal Michal Osoba z Práva, podáno je to tedy velmi zajímavě, jak se na text určený při čtení na záchodě sluší a patří. Fotografy tohoto revolučního fina byli Niki Strbian a Aapo Laiho. Má hlava nechápe, proč se moje tělo sesulo v jakýchsi křečích ze židle. Štěkám. Sípám. Ne vlastně...směju se. 
Beru to zpátky. Není to text vhodný na koupelnové čtení z hygienických důvodů. 
Co dodat? Snad jen klasické
End of fuckin' story.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Lobelie Lobelie | Web | 2. února 2011 v 12:10 | Reagovat

Jo, mam podobnej zážitek z poslední doby :D Spirála smrti je kniha vražedná :D

2 Adiira Adiira | Web | 2. února 2011 v 16:54 | Reagovat

Nějaký michal chodí se mnou do třídy a právo není zrovna jeho oblíbený předmět. ,,Aduš, řekni nám číslo." ,,Dvacet jedna?" ,,No to je krásný číslo! Michale, nástup!" XD

3 pleague rat pleague rat | 2. února 2011 v 16:58 | Reagovat

[1]: *čekuje shrn děje* uuu! TO musí bejt krutý :D jako ta norská detektivka o hledání ztraceného autíčka. "Koukali jste se do mrazáku pod soba?" XD

[2]: a chudáák :D Bych nechtěla :D (nás dávaj někdy podle datumu X.x)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama