Bude lepší když mě budete považovat za řadovou krávu.

Sin(g) for the president, sin(g) for the terrorist....

19. prosince 2010 v 11:06 | Pleague Rat |  žvásty
Mám tak trošku absťáček....muziku jsem dva dny skoro neposlouchala.
Snažim se přelouskat Becka v anglině, hraju gamesky na Superhry.cz a posloucham Slashovo album.Totální flákárna.
Jediný co se poslední dobou posralo je fakt že Peťa Hošek z Plexis měl úraz, v nemocnici ho operovali a šest tejdnů si poleží. Takže koncerty nebudou. Naštěstí to nebyly ty u nás, to bych se fakt podělala XD JInak Plexis zrovna dodělávaj album, nějaký songy už hráli na koncertech. Abych řekla pravdu, těšim se na něj jak na to Bodomácký Relentless :D. Letšní rok je fakt (co se týče novejch albumů) slibnej.
Jožka si pučila v knihovně nějaký rock&popy a já to trochu vočmuchávala. Byla tam recenze na album Slash, tak sem si ho stáhla. Je fakt dobrý. Navíc celej projekt mi příde jako dobrej nápad, protože kombo Slash/Grohl/Ozzy/a spol je fakt geniální.
Moje nejoblíbenější věc z alba (zatim) je Ghost...

Dále mám v plánu Hatecrew Deathroll a Bleach. Ať žije internetový pirátství!

Téma tejdne je koukám nějaký "Co si přeji k vánocům". 5eknu to jednoduše.
ROZDVOJIT BOROMIRA.
U nás se totiž říká "Vem si s sebou Boromira, tomu je to jedno" podle nějaký hlášky z pána prstenů. Už ani nevim z kterýho dílu ale prostě....je mu to jedno XD.
Na vánoce přijede náš děd a strejda. Vim že se strýc bude vyhejbat konfliktům ale děd je zas bude vyhledávat, bude nasrávat matku což je fakt vo hubu, zvlášť na Vánoce....no bude to prostě sranda. Vzala bych si s sebou Boromira, jenže ho má zamluvenýho máma XD. Takže večery pravděpodobně strávím nad ptaním se "Are you dead yet?" a  ve dne si budu celý hodiny broukat Come as you are nebo fakt nevim.
K Vánocům jsem si přála empputrojku kterou jsem si slavně nadělila už 3. takže si přeju kytaru. Muzika a na ničem jiným prkaticky nezáleží.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama