Bude lepší když mě budete považovat za řadovou krávu.

Prosinec 2010

Best of you

30. prosince 2010 v 17:35 | rose blackwish |  V mojí hlavě
určitě všichni znáte ten mor. 
plouží se po youtubu a zabíjí stovky lidí
Misheard lyrics. XD
Ano, je to takovýto 
"Shit on a brick
I ask myself
are you dead yet?"
totálně mě to zabíjí smíchy :D
"Eat meat
 sing while you look at me"
místo
"Enemy
take one good look at me" 
je zabijárna. Nebo ne? Občas se taky povedou príma přeslechy i mě. V Hate Crew Deathroll "Why?! Is it too hard to get that we don't need you, stupid Goald!" Star Gate ničí mozky. nebo v Somewhete od Within Temptation slýchávám "the drills will free my soul" nechápu. XD 
Bodom Beach Error se mi taky povedl spolu s Needled 27/4 (neni vám to číslo povědomý? sedumadvacátýho dubna..XD)....co bude příště? Living Dead Eat? In your Lace? 
I never could play livin funcin dead beat XDDDDD

AMV č. 1......Violet Hill - Ishval

30. prosince 2010 v 17:09 | Rose Blackwish
AMV = Anime Music Video
MMV = Manga Music Video
Jen aby bylo jasno.

Tohle AMVéčko je jedno z mála u kterých ani nepotřebujete znát děj anime.
Je to totiž krásně ztvárněná věcička o Ishbaslkým (Išbálským, Ishvalským...jak chcete) masakru. Je z mýho oblíbenýho Ocelovýho Alchymisty (FullMetal Alchemist/Haganeno renkin jutsushi/těma šáhlejma písmenkama to neumim), kterej mě asi po půl roce nepřestal bavit. Kdyby něco, je to z Brotherhoodu (někdo tomu říká "druhá řada" ale to je pitomej kec, protože druhá řada navazuje na předchozí děj. Tohle nenavazuje, tohle je anime přesně podle mangy, takže vlastně původní verze FMA) Abych pravdu řekla, Ishbal je hezčí v manze a v Brotherhoodu to pěkně zmrvili. Ale tohle AMV je nasátý tou hnusnou atmosférou. (Navíc je tam Solf J. Kimblee! XDDDD) A když si najdete slova tak je to ještě lepší.
 Ano, Kimblee je ten psychopat co na začátku drží záhaný červený kámen kterýho si nikdo nevšímá *pískejte si!!!* :D

ABCDEFUCK

29. prosince 2010 v 21:13 | Rose Blackwish |  žvásty
Už zase přišel ten čas. Hledam novou muziku. Nenávidim to. :D 
Takže se v nejbližší době připravte na kupu pitomejch žvástů, jsem trochu vykolejená, ztracená a štve mě to. xD
doufam že nezačnu poslouchat Eminema. Potřebuju nějakou šáhlou kombinaci. Miluju šáhlý komba. Možná Sinergy, možná Ensiferum, Cain's Offering, Amon Amarth nebo jiný kapely o kterých sem eště neslyšela ani slovo. Neznáte někdo něco? 
Zjistila jsem že mám strach z ticha. Asi to bude tím že neznam tu dobrou stránku ticha. Znám jen nervózní ticho, nasraný ticho, depresivní ticho a....ticho kurva-co-se-zase-děje-?
Mám plnou hlavu prázdnejch slov
pomatenejch, prázdnejch slov
dál to nejde
snad to přejde 
a v mezičase poslouchám Punk Floyd.

Už konečně vím co je tahle písnička zač. Je to taková ta "hymna naděje" ta naivita o který mluví nazačátku z toho úplně prosakuje. Takovej ten song, co tě donutí jít se šklebem a zatnutejma pěstma dál. Je to jako...víte jak v Promise od Slashe zmiňujou plamen uvnitř "tebe"?
Promise me
You won't let them put out your fire
Tak tahle písnička na mě působí jako ten plamen. Usídlí se hluboko v duši a pohání mě dál. 
Takovej osobní pohon do rakety :) 

Vohýnek u prdele zrovna potřebuju, díky Lobelie :D (a to nemyslím tak ironicky jak to zní XD)

JInak, hledám druhej Across the universe XD další smysluplnej muzikál s fajn písničkama. ATU je s Beatlsáckejma písničkama, inteligentní, miluju kameramana a nejde si neoblíbit všechny posavy :) Ale už to znám nazpaměť prkele! XD 
nemůžu si odpustit trochu screenů..XD 
ansuet
tohle je tak celej film. Až na demonstraci XD 

Kdo neví o čem mluvím, stahujte! XD (nebo aspoň na čsfd :D)

Kostivaly

29. prosince 2010 v 12:47 | pleague rat |  Lucille
kostivaly kosti valí! :D
svatba
Tohle...je krutý :3 xD A ten kostlivec úplně v pravo je nejvíc kostilamovej :D

For the heart i'll never have, i'll not cry tonight and don't be scared by being lost in the darkness....

22. prosince 2010 v 17:39 | Pleague Rat |  Já a hudba
Kdo pozná kterejch songů je to míchanice je machr.
....
...
..
.
Machrů je tady asi málo. Každopádně, mám další písničky pro který mám těhlech pár měsíců šílenou slabost. For the heart i once had od Najtfiš, Don't cry od Gé-eN-eR a Somewhere od Vidin temptejšn. První písnička mě ani moc nepřekvapuje - po Amaranthu :D ale Don't cry je fakt kraavina. Shitovní písnička. Ale mam pro ni...trochu slabost XD. A Somewhere....je písnička kterou jsem hledala. Brácha jí občas pouští a mě se sakra líbila. I'll find you somewhere...xD
*vééélká čááára*

Sin(g) for the president, sin(g) for the terrorist....

19. prosince 2010 v 11:06 | Pleague Rat |  žvásty
Mám tak trošku absťáček....muziku jsem dva dny skoro neposlouchala.
Snažim se přelouskat Becka v anglině, hraju gamesky na Superhry.cz a posloucham Slashovo album.Totální flákárna.
Jediný co se poslední dobou posralo je fakt že Peťa Hošek z Plexis měl úraz, v nemocnici ho operovali a šest tejdnů si poleží. Takže koncerty nebudou. Naštěstí to nebyly ty u nás, to bych se fakt podělala XD JInak Plexis zrovna dodělávaj album, nějaký songy už hráli na koncertech. Abych řekla pravdu, těšim se na něj jak na to Bodomácký Relentless :D. Letšní rok je fakt (co se týče novejch albumů) slibnej.
Jožka si pučila v knihovně nějaký rock&popy a já to trochu vočmuchávala. Byla tam recenze na album Slash, tak sem si ho stáhla. Je fakt dobrý. Navíc celej projekt mi příde jako dobrej nápad, protože kombo Slash/Grohl/Ozzy/a spol je fakt geniální.
Moje nejoblíbenější věc z alba (zatim) je Ghost...

Dále mám v plánu Hatecrew Deathroll a Bleach. Ať žije internetový pirátství!

Téma tejdne je koukám nějaký "Co si přeji k vánocům". 5eknu to jednoduše.
ROZDVOJIT BOROMIRA.
U nás se totiž říká "Vem si s sebou Boromira, tomu je to jedno" podle nějaký hlášky z pána prstenů. Už ani nevim z kterýho dílu ale prostě....je mu to jedno XD.
Na vánoce přijede náš děd a strejda. Vim že se strýc bude vyhejbat konfliktům ale děd je zas bude vyhledávat, bude nasrávat matku což je fakt vo hubu, zvlášť na Vánoce....no bude to prostě sranda. Vzala bych si s sebou Boromira, jenže ho má zamluvenýho máma XD. Takže večery pravděpodobně strávím nad ptaním se "Are you dead yet?" a  ve dne si budu celý hodiny broukat Come as you are nebo fakt nevim.
K Vánocům jsem si přála empputrojku kterou jsem si slavně nadělila už 3. takže si přeju kytaru. Muzika a na ničem jiným prkaticky nezáleží.


Frozen Keys

15. prosince 2010 v 16:53 | Pleague Rat |  Lucille
zmrzlý klíče.....docela pěknej nápad na fotku...
keys

heart shaped songs

14. prosince 2010 v 16:50 | Pleague Rat |  Já a hudba
Jo, i já jsem nebývala kupou nervů, kousků textů, not a narvaná věcma o muzice jak je to jen možný.
Ve školce jsem se bála sprostý slovo vyslovit jen v duchu.
Teď je hodinka bez jediný nadávky sci-fi.(jen tak na okraj, věděli jste že když chcete nadávku která japonce nejvíc vytočí tak stačí říct japonsky "Zemři posraný"? XD)
Nadpis, jak všem doufam došlo znamená že dneska budu krafat o milovanejch písničkách co mi obrátili život vzhůru nohama/vytlačily mozek ušima/whatever. Vděčim jim obvykle za hodně. Někdy i za víc než bych měla....

1) Nightwish - Nemo
Kdo by to neznal. Rok 2004.  Ten rok mě podrazilo pár nejlepších kámošů tak jsem byla trochu vyplesklá....byla to první písnička ke který jsem se učila text....teda, anglickej text a DOBROVOLNĚ :D
Zajímavý je že jsem se vždycky chtěla jmenovat jinak. Ale nevěděla jsem jak. Proto tak ráda i v realu používám přezdívky. Pomalu jsem tak trochu bezejmenná. Kdysi mi to vadilo. Teď jen věřim tomu kdo jsem vevnitř a kašlu na všechno ostatní....lidi se mění, písničky v srdcích zůstávaj.
P.S. od tý doby co jsem viděla tenhle klip se mi hnusí voda na sněhu XD

hovna. Jsou. Všude.

11. prosince 2010 v 11:32 | Pleague Rat |  Parodie jsou věčné
Dneska ráno byla FAKT nuda. Bolí mě ruka a jsem omlácená jak jsem včera v záchvatu smíchu, štěstí a jánevimčeho uklouzla na chodbě a rozbila si nohu XD
Pinako, bolí mě ruka a noha.
hovno
tohle je Nutella. ale vypadá jak hovno. Ale chutná dobře

Run to the hills

11. prosince 2010 v 10:56 | Pleague Rat |  Já a hudba
mám jí ráda. Líbí se mi bubny a text se dá občas použít když zdrham před kámošema co po mě řvou "Krucio!!!!" a snažej se mě zlechtat. (Krucio je kouzlo z harýka potrýka způsobující strašlivá muka XD. Já osobně preferuji Krucifix)
Nevim proč ale je v tom šílený energie.
A pěkně živě :D

co se stane když mi do vyhledávače na WHI napíšete "Nirvana"

11. prosince 2010 v 10:47 | Pleague Rat |  Lucille
většinou nějaká kravinu :D
ůoiuz
můj oblíbenej text (Lithium) :) totální stěra

hey you, what do you see?

9. prosince 2010 v 15:40 | Pleague Rat |  žvásty
:3
ještě žiju. Posloucham Marilyna Mansona, sice neznám moc písniček...ale nežere mě to. Umírám zvědavostí jestli se mi podařilo vytetovat si tečku na ruku nebo to jen zmodralo smíchy/smrady/hluchotou/zimou.
Víte že včera měl třicátý výročí chcípnutí John Lennon? Já jen že bez toho abych to tušila takjsem pojmenovala svoje plastový embryo po něm a dokreslila mu vlásky a lenononky XD U nás před školou lurkovali takový dva maníci s výstavou (pěkně velkou a nechutnou) o umělým potratu. Rozdávali kolemjdoucím plastový modely děcek v Xtým měsíci. Mě se to nejdřív hnusilo ale nebylo možný vyjít ze školy aniž by mě nepřepadli....no a teď se to hodilo. Děsně mě to fascinuje. Stejně jako ten zatracenej Manson. To mi připomíná jak příjemně jsem ztrávila včerejšek. Celej večer ledat jednu jedinou fotku...to byla zábava. Fakt.
AS
Ale je fakt...dobrá

Emppu Emppu Emppu!

4. prosince 2010 v 17:11 | Pleague Rat |  žvásty
Emppu3
Emppu na třetí
empputrojka!
pouštim si tady Smells like humppa XD asi pojdu smíchy xD já tak miluju když si někdo dělá prdell  ze smells like! XDDDDDDDD třeba ten yankovic XD prej "what is this song all about, i can't find any lyrics out" XD
dneska jsem zkoušela empputrojku. Funguje dobře, jen má na hovno sluchátka X_X budu potřebovat nový nebo budu krást mámě. Jen nevím jak bych jí/jemu/tomu měla řikat. Emppu? Ne, až tak malý neni. Je černá, lehká, na krytu USB má napsáno BRAVO...bohužel XD
emppu
znáte Kesslera? Tak to by jste měli! XD jen malá ukázka. Deset osvedčených rad jak se chovat v čekárně nemocnice kde se vyskituje i Venca

když se nudim, tak fotim ....

4. prosince 2010 v 16:00 | Pleague Rat
a včera sem se nudila fest.
blesk
to je prosím náš pes :D psi se maj u nás jak v peřince. doslova.
ale člově to naučí rvát se o místo - to se docela hodí když předbíham babičky co čekaj na atobus XD