Bude lepší když mě budete považovat za řadovou krávu.

Angels kill first

28. listopadu 2010 v 21:24 |  V mojí hlavě
Vždycky. Všichni. Něco. Znamenáme. 
Nejlíp si nás pamatujou přátelé a nepřátelé na smrt. Obojího máme jak nasráno.
Anges don't kill....Angels fall first....tentokrát bych se přiklonila spíš k druhý verzi. Tim že se anděl vysere na mojí hlavu, mi všechno posere, nasere mě a zničí mi život, protože jsem všechno stavěa na tom že  můžu někomu věřit. HA! Spácham sebevraždu a tím pádem "angels don't kill" je kravina. 
Možná tu muziku beru moc vážně. Kdybych ji nebrala vážně tak tady nesedim. 

Nothing's gonna change my world :P XD
Neni to až tak pravda. Třeba první setkání se slovem "motherfucker" XD (divnej příklad XD) v písničce Marilyna Mansona (zase jsem tam napsala blbý i!!! XD *opravuje*) This is the new shit. Tenkrát (před půl rokem je tenkrát? XD) mi to přišlo nekonečně sprostý. A teď mi dochází že mělo :D.  Malá ("nebo menší, jak by vtipně podotkli někteří lidé" - Studna :D) Kryska spatřila vzdor, nechutnost, slizkost, vztek a chuť naštvat a nechutně se jí to líbilo. To bylo jediný čeho jsem se celejch těch X let snažila dosáhnout. Vyrostla jsem v dunění bubnů a drnčení kytar. Brácha poslouchal Linkin  Park a ségry Nightwish a Blackmore's Night. Pravidelně jsme sledovali Medůzu takže úplně první dojem z Heart Shaped Boxu kterej si pamatuju je "Je to nějaký červený." a "Ten pán má ale divnou mikinu" XD (pak jsem to viděla po letech a bylo mi to jasný. Kurt v tom klipu má fakt divnej svrchník XD)

Jakmile se na mě ocitly roztrhaný kalhoty, jakmile jsem mohla štvát učitele který ze mě brzo byli na prášky, tak jsem nikdy neodolala. Máma nad tim zavírala oči, táta mi jen občas vynadal a ptal se proč jsem tak drzá. Sourozenci mě ignorovali vždycky. Miluju je za to. :D Ale fakt, díky nim je teď ze mě to co chci. I kdybych byla prežskej intelektuál jako ségry tak by ve mě byl ten šílenej rapl kterej mě hnal na koncert Divokejch Billů. A hele! Hrajou tam taky Plexis, a už mam změněnej život XD. Takže to taky neni pravda. Co je teda pravda? XD It gets more painful everytime i die? XD no to snad neee XD

Heartbeat of frozen is only thing to hear. (to mě napadlo právě teď heč! XD)
Snad poslední o čem se chci rozkecat je moje cesta domů od kamarádky. Chodim tou cestou co se známe. Už mnohokrát jsem šla cestičkou podél hřbitova, přes louku. Na louce se tentokrát třpytil sníh zářící střípky světel z města.NA týhle cestičce se můj svět vždycky scvrkával na ty nejhnusnější kousky. Na první zrady co jsem pocítila i na ty poslední a na bolest z nich. Dostávala jsem tam vždycky nekonečnou depku a chuť podřezat se. Tentokrát to bylo něco jinýho. Už od začátku jsem vyhrávala z mobilu Angels don't kill. Teď mě napadá že je to totálně absurdní ale díky tomu jak na mě můj vlastní mobil řval o nespravedlnosti světa jsem se jakž takž sebrala a nakopala depku do tý její tlustý prdele. Divný. Bežim dál až ke škole. NA školních pozemcích jsem strávila dost dlouhej čas s lidma který mi maj chybět jako nic jinýho. Necítím nic, když procházím po louce kde jsme vytrvale ničili seno, kde jsme vyšlapávali do sněhu obrázky. Nic. Ani když sbíham po stráni kterou jsem ještě před dvěma lety hoblovala polorozpadlou lopatou. (myslim sáňokvání xD) Nic. Nic. Nic. Před rokem když jsem tudy procházela mi bylo děsmě smutno a osaměle. Teď jsem se jen zasmála, přepla na Needled 24/7 a běžela domů řvouc "can enybody tell me what the fuck is going on??". Připadá mi jako by mi z těch všech událostí zamrzlo srdce. Jako bych už nikdy neměla cítit žádnou emoci. Strach, bolest, smutek, radost....

no....radši to nebudu řešit XD ono to takovej dobře mířenej Blooddrunk s You know you're right vyřeší XD to mi věřte. Ne, neparoduju tu Naruta. Fakt ne.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Adiira Adiira | Web | 30. listopadu 2010 v 17:30 | Reagovat

Hele, jestli spácháš sebevraždu, tak tě osobně pošlu do nebe, abych tě potrestala! Já ti to peklo jen tak nedaruju! XD
Ne, opovaž se mně tu nechat!

2 pleague rat pleague rat | 1. prosince 2010 v 16:54 | Reagovat

[1]: nespácham sebevraždu! XD až tak blbě na tom nejsem XD

3 Adiira Adiira | Web | 3. prosince 2010 v 18:31 | Reagovat

[2]: no to jsem ráda!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama