Bude lepší když mě budete považovat za řadovou krávu.

Listopad 2010

Angels kill first

28. listopadu 2010 v 21:24 V mojí hlavě
Vždycky. Všichni. Něco. Znamenáme. 
Nejlíp si nás pamatujou přátelé a nepřátelé na smrt. Obojího máme jak nasráno.
Anges don't kill....Angels fall first....tentokrát bych se přiklonila spíš k druhý verzi. Tim že se anděl vysere na mojí hlavu, mi všechno posere, nasere mě a zničí mi život, protože jsem všechno stavěa na tom že  můžu někomu věřit. HA! Spácham sebevraždu a tím pádem "angels don't kill" je kravina. 
Možná tu muziku beru moc vážně. Kdybych ji nebrala vážně tak tady nesedim. 

Nothing's gonna change my world :P XD
Neni to až tak pravda. Třeba první setkání se slovem "motherfucker" XD (divnej příklad XD) v písničce Marilyna Mansona (zase jsem tam napsala blbý i!!! XD *opravuje*) This is the new shit. Tenkrát (před půl rokem je tenkrát? XD) mi to přišlo nekonečně sprostý. A teď mi dochází že mělo :D.  Malá ("nebo menší, jak by vtipně podotkli někteří lidé" - Studna :D) Kryska spatřila vzdor, nechutnost, slizkost, vztek a chuť naštvat a nechutně se jí to líbilo. To bylo jediný čeho jsem se celejch těch X let snažila dosáhnout. Vyrostla jsem v dunění bubnů a drnčení kytar. Brácha poslouchal Linkin  Park a ségry Nightwish a Blackmore's Night. Pravidelně jsme sledovali Medůzu takže úplně první dojem z Heart Shaped Boxu kterej si pamatuju je "Je to nějaký červený." a "Ten pán má ale divnou mikinu" XD (pak jsem to viděla po letech a bylo mi to jasný. Kurt v tom klipu má fakt divnej svrchník XD)

Jakmile se na mě ocitly roztrhaný kalhoty, jakmile jsem mohla štvát učitele který ze mě brzo byli na prášky, tak jsem nikdy neodolala. Máma nad tim zavírala oči, táta mi jen občas vynadal a ptal se proč jsem tak drzá. Sourozenci mě ignorovali vždycky. Miluju je za to. :D Ale fakt, díky nim je teď ze mě to co chci. I kdybych byla prežskej intelektuál jako ségry tak by ve mě byl ten šílenej rapl kterej mě hnal na koncert Divokejch Billů. A hele! Hrajou tam taky Plexis, a už mam změněnej život XD. Takže to taky neni pravda. Co je teda pravda? XD It gets more painful everytime i die? XD no to snad neee XD

Heartbeat of frozen is only thing to hear. (to mě napadlo právě teď heč! XD)
Snad poslední o čem se chci rozkecat je moje cesta domů od kamarádky. Chodim tou cestou co se známe. Už mnohokrát jsem šla cestičkou podél hřbitova, přes louku. Na louce se tentokrát třpytil sníh zářící střípky světel z města.NA týhle cestičce se můj svět vždycky scvrkával na ty nejhnusnější kousky. Na první zrady co jsem pocítila i na ty poslední a na bolest z nich. Dostávala jsem tam vždycky nekonečnou depku a chuť podřezat se. Tentokrát to bylo něco jinýho. Už od začátku jsem vyhrávala z mobilu Angels don't kill. Teď mě napadá že je to totálně absurdní ale díky tomu jak na mě můj vlastní mobil řval o nespravedlnosti světa jsem se jakž takž sebrala a nakopala depku do tý její tlustý prdele. Divný. Bežim dál až ke škole. NA školních pozemcích jsem strávila dost dlouhej čas s lidma který mi maj chybět jako nic jinýho. Necítím nic, když procházím po louce kde jsme vytrvale ničili seno, kde jsme vyšlapávali do sněhu obrázky. Nic. Ani když sbíham po stráni kterou jsem ještě před dvěma lety hoblovala polorozpadlou lopatou. (myslim sáňokvání xD) Nic. Nic. Nic. Před rokem když jsem tudy procházela mi bylo děsmě smutno a osaměle. Teď jsem se jen zasmála, přepla na Needled 24/7 a běžela domů řvouc "can enybody tell me what the fuck is going on??". Připadá mi jako by mi z těch všech událostí zamrzlo srdce. Jako bych už nikdy neměla cítit žádnou emoci. Strach, bolest, smutek, radost....

no....radši to nebudu řešit XD ono to takovej dobře mířenej Blooddrunk s You know you're right vyřeší XD to mi věřte. Ne, neparoduju tu Naruta. Fakt ne.

Grafický....

26. listopadu 2010 v 18:31 | Pleague Rat |  čáry čmáry
občas se i domluvím s Photofiltrem a vznikaj sračky... :D
SToP
Sir Terence of Pratchett - jo, Ten Terry Pratchett :D

Paradise now...

25. listopadu 2010 v 21:31 | Pleague Rat |  V mojí hlavě
Slabý článek moru sedí jako magor u počítače, kejve se sem a tam, ohrzává sluchátka a tváří se jako zhulenec.

Nevěřili by jste jakou maj Pixies sílu.
No, to je jedno. Děje se víc zajímavějších věcí...Jako třeba že Perfect storm už neni Perfect Storm ale menuje se nějak jinak...xD *hledá* jak jsem to mohla zapomenout? To bude to Paradaise city....Relentless Reckless Forever. Nevim proč ale připomíná mi to Homera Simpsona.
když jsem se dozvěděla že devátýho března ztrávim odpoledne u compu hledáním na YT nový písničky CoB tak jsem začala třeštit jak křeček. Ale to asi všichni. Oslavný In you face a šílenej řev. Soused pěkně divně čuměl XD ani tak neni podstatný že jsem rozežrala tužku a o matice nasírala učitelku posíláním si s Jestřábem věcí typu "Flash! ÁÁÁÁ!" nebo keců "this is heavy metal" s Suzie. Důležitý je že mi rozsadili partu takže se věčně nudim. Tužky jsem popsala textama a kecymy typu "Yagami je obráceně I'm a gay!". Fakt sranda.
Nevim co budu dělat. Jestli zdrhnout ze základky....každopádně chci na Ugly...
And notthing else matters XD

Modleme se.

24. listopadu 2010 v 16:10 | Pleague Rat |  Já a hudba
Doma v THC (je lepší HC nebo THC? XD) napadl sníh. Všechno je bílý. Až na místa který prochcal náš pejsánek. Moje sestra je už...půl hodiny zavřená v koupelně. Nechť se jí líbí. Já dneska dočetla knihu Dlouhá trnitá cesta z pekla, životopis jakýhosi Briana Warnera (snad). Neznáte? A co Marilyn Manson? :D (už umim ty i!!! XD) Byla to nejnechutnější, nejúchylnější, nejlíp napsaná a s nejúžasnějším skládáním vět :3 kombo všeho tohohle je fakt geniální.
Podzim v trapu, a já furt poslouchám Bodomy, pořád mi nevaděj, miluju tu muziku. A to se doufám nezmění ani za rok. Aktuálně mi ve sluchátkách hrajou nějaký Guns 'n' Roses písničku Paradaise city. Dostala jsem na ní o obědě od Jožky tip. (Už jste někdy zkoušeli parodovat kvílení v písničce Welcome to the jungle a mezi skřekama polykat brambory? XD) Dost se mi líbí. Natolik abych kvůli ní vyhodila z mobilu All apologies. Zabijte mě. xD už víte proč se modlit? aby moje sluchátka (v budoucím čase....já totiž v ZÁŘÍ ztratila sluchátka k mobilu a UŽ TŘI MĚSÍCE přežívám bez nich :D) nebyly znesměcený něčim takovým.....
...i když se mi to neskutečně líbí.Ale zase nemůžu pořád poslouchat CoB, NW, PF (Punk Floyd), Dresden Dolls, Amandu Fucking Palmer, Nirvanu a Hole :D
Show must go on! XD (to už jsem slyšela tolikrááát....otec má slabost pro Queeny, Abbu, Beatles a jezzový maniaky co zněj jak z kanálu -.-)


Gazerock? J-rock? J-pop?

21. listopadu 2010 v 11:02 | Pleague Rat |  Já a hudba
Oh My GazettE!
To snad není možný! :D
Ano, tohle je vyvolaný příspěvkem na Zpovědnici (jo :D občas si potřebuju přečíst nějaký drámo)
Vypadal takhle:
omg
Jo, přiznávám žrala jsem The GazettE, protože maj úžasný písničky. Ale tohle slyšim poprvý. To neni možný. Prostě....demence.

Smells like teen spirit :D

21. listopadu 2010 v 10:20 | Pleague Rat |  Parodie jsou věčné
Tu zná každej. I já XD. a co Smells like Nirvana od Yankovice? Ta je lepší! :D
smells like

Modrý slon nakopl tučňáka, tučňák se odplazil do pekel a vzniklo z toho Téma Týdne. Ne vlastně, to nebyl tučňák ale ananas - velice "kchůl" zvíře

14. listopadu 2010 v 16:58 | Pleague Rat |  V mojí hlavě
Přátelé, Přátelé...je to dobrej seriál, fajn lidi, ale ani v jedno už nikdo nevěří.
Měli jste vidět můj xicht.
To tady neni už nikdo natlik optimistickej aby věřil že mu jeho kámoši pomůžou?
Asi ne a kdyby tak nejsem mezi nima. A štve mě to. Protože vim že aspoň jeden by pro mě šel i na koncert Karla Gotta. Možná si jen moc věřim ale chci si věřit :P.
A když já chci něčemu věřit, tak tomu věřim. Teda...no.....chtěla jsem věřit že Riza Hawkeye přežije FMAB ale nevěřila jsem tomu. No...ale to je mimo téma.
Slyšeli jste o téma týdne?
Je to taková kravina, pár čubek napíše svoje vyjádření k nějakýmu kktskýmu slovu a jsou díky tomu slavněší. Nebo si to alespoň myslí. Je to velice "kchůl", stejně jako kalhoty co se u kotníků zužují (vypadáš v tom jako Miss Sloní Prdel, fakt úpá úža!!) a Waka Waka <3.
Mam toho po krk.
Jako spousty věcí. Sere mě že nemůžu stáhnout film. Sere mě že mam ruku jako cedník (aneb když je noc, dějí se strašný věci). Sere mě že se nemůžu koukat dokola a dokola na Across the Universe. Sere mě že vymejšlim kraviny jako je psaní toho co mě sere a nápisy typu "Buddha skrývá strašlivé tajmství - hovno na zdi"
No a dneska je Témá Téjné slovo "PŘÁTELÉ"
A lidé na to píšou články stylu "nevím jestli praví přátelé vůbec existují". Nevadí mi to, ale jsem tím trochu vyvedená z míry. Ne kvůli tomu že jsem doufala že optimisti nevyhynuli ale kvůli tomu že váš kamarád často odhadne že vám je blbě a .... rád by vám pomohl jenže neví jak. A takovýhle maličkosti lidi přehlížej a myslej že sou sami. Mám chuť je všechny...co vlastně? Pokud si to neuvědomí sami tak ostatní nic nezmůžou.


Jedna z mých oblíbených scén. Prudence je zamilovaná (zaminovaná? XD drsnej překlep) do Sadie, jenže ta není lezbička. a Milá Prudence je z toho smutná protože zase zůstala sama...


....Dear Prudence open up your eyes
Dear Prudence see the sunny skies....

....Look around round
Look around round round
Look around...

Jo, koukněte se okolo, všichni "opuštění":)

he gets high
Zase Across the Universe, zase písnička od Beatles....

Frozen idiot

13. listopadu 2010 v 12:07 | pleague rat |  žvásty
Nevim na co si stěžovat dřív! :D
No....mám půjčenou kytaru a hraju na půdě. Jenže je tam strašná zima. Ne, fakt jinde hrát nemůžu. Zrovna jsem se šla ohřát k počítči :) A ta kytara je děsně rozladěná.....ale to je jedno, takový jelito jako já nemá co na ni šahat xD. Takže až archeologové najdou člověka zmrzlýho, padlýho na klávesách a svírajícího kytaru a s otevřenou hubou tak to budu já.
Rose Blackwish.
XD 
Alone we die, my frozen angel.
Spíš Frozen Idiot.

Překládejte si to jak chcete, ale věřte mi že jsem zas jeden den .... šťastná?

Gorila sežrala školního inspektora a zapila ho vodou ze Sázavy

9. listopadu 2010 v 9:41 | pleague rat |  žvásty
Hoj všichni
spíš Hoj Nikdo.
S tim vláčkem jsem kecala.
Píšu ze školy. Máme vyplňovat nějakej podělanej rébus. Já odpovědi opsala a teď se flákám. Jako většina lidí.
No tak jako když tam jsou tak pitomý otázky jako je "kdo je nejbližší příbuzný člověka?"
Šimpanz. Třeba. Nebo Hurvínek xD
mimochodem tam byl taky školní inspektor a průměrný průtok sázavy v Ledči nad Sázavou. KUA!! A jak to mám jako vědět? Na wiki-chan je jen průtok ve Světlý a Zurči....eště štěstí že tam jsem každý prázdniny tak vim co je tam poblíž...
Jinak včerejšek byl fakt úžasnej!
Mám mangu! Mám mangu! Takže žádnej vláček ale manga!! XD první díl Temnýho Metra, fakt krutopřísný. Horory o metru kde je průchod mezi podsvětím a světem lidí. Nejlepší byl to s tim řidičem metra co se mu zjevil duch sebevraha a rozplácl se mu na předním skla! Už jsem říkala že to bylo dobrý, krvavý, a krutopřísný?? XD
A díky Hate za Punch me, I bleed, velice se mi zalíbila :D
kua...zvoní XD
MY PÍŠEM Z DĚJÁKU???
PŘÍŠTÍ HODINU??
PERKELEEEE!
...
následuje šlený úprk a biflování.
...
Temný metro úžasný, miluju takovýhle horory :3 správně napjetý, povídkový a krvavý :D.
Ztratila jsem svoji milovanou placku se smrtěm. Jinak to ani nemohlo dopadnout :D jo, je mi z toho blbě, jaký sem střevo ale bylo jasný že žádný štěstí mi nevydrží dýl než pár dní. Jen čekám kdy mi někdo zapálí Temný Metro. Díky bohu všech prdů za ni.

Ryuu, Ryuu, Ryuu!

6. listopadu 2010 v 14:10 | Pleague Rat |  V mojí hlavě
trochu spoiler pro Death note...

čajíčkování :3

6. listopadu 2010 v 10:34 | Pleague Rat |  Lucille
Ano! Miluju kombo máta x Everytime I die :D
a mám spoustu čůpr fotek s čajíčkováním :D

make tea
ale porcelánový set si nechám na jindy :D bude se hodit až budu mít proslov o zbraních xD

In case of dementor attack...

6. listopadu 2010 v 10:08 | Pleague Rat |  Lucille
...open immedietely! :)
jinak, Búhú! nefunguje mi We heart it! :D
tak už jo no.. :)
mám složku zasviněnou fotkama takže se jich budu koukat zbavit....
in case

Pro tebe tu budou

5. listopadu 2010 v 21:29 | Pleague Rat |  žvásty
Mentalista a jeho finská půjčka.
Varování pro všechny optimisty. CHCÍPNETE! MÁM PODOBNOU DESTRUKČNÍ SÍLU JAKO CHRONA ("je mi líto že jsem se narodila." "je mi líto že jsem se narodil" "je mi líto že jsem kdy ožil.")

See how they run, like a pigs from a gun...

5. listopadu 2010 v 20:59 | Pleague Rat |  Můj názor na....
Ano! Reakce na článek na téma!
Ano! Zase text písničky místo titulku!
Ano! Beatles!
Ano! Znám tu písničku z filmu Across the universe!
Ano! Poslouchám soundtracky!

Co teď znamená dospělost? Můžete pít? Můžete kouřit? Můžete mít doma pět rostlin mrijánky?
Ani nevím co pro mě znamená. Asi nic. Normální děcka se na to těší. A co to vlastně je?
Stav mysli.
Schopnost být odpovědný?
Than you can start to make it better, better, better.....
Znám spoustu přerostlých děcek.
A taky znám spoustu vážných a zodpovědných děcek co se mermomocí snažej získat zpátky dětství. Pamatuju si jen tu druhou možnost. Ale vzdala sem to. Víte proč? První depka v šesti letech? Takový trochu fláklý ne?
Já nevím.
Protože jsem ještě nezažila bod kdy by se všechno změnilo. Jak to u 18 má asi být.
Jo, až na 14.10. toho dne se to začalo všechno barvit na hnědo (posrávat).


Nothing is real and nothing to hung about.....pokud máš sluchátka