Bude lepší když mě budete považovat za řadovou krávu.

Shikousky z března 2010

16. října 2010 v 14:49 | Pleague Rat |  Psavice
Shikousek - domácí překlad pro "shikon fragment" XD no prostě jako má Kadet Fragmenty, já mam Shikousky XD naíc ono "shi"...XD
jo a těšte se! tentokrát není všechno depresivní! :D


Zírala na tělo které krvácelo před ní. Její sestra. Jak se….jak se to mohlo stát? Její starší sestra byla vždy silnější než ona….měla to přežít.
Najednou tady nebyla sama, něco jí říkalo že nemá jen tak stát…že se má vzchopit a jít pro pomoc jenže se zdálo být pozdě. Klekla si vedle sestry,srdce stále ještě tlouklo. Její sestra žije!
Vzala její tělo do rukou a s námahou se zvedla. Šla do nejblišší vesnice, její instinkt jí říkal kde je…možná je to kravina ale ona v tomhle kraji vyrůstala je spojena se zálkady této země. Došla do vesnice a vzbudila felčara kterého jako malá otravovala, tenkrát ještě jako mladého muže. Nadával, hodně nadával ale jekmile viděl v jakém je moje sestra stavu okamžitě přestal a začal se jí věnovat. "Je to skoro beznadějné, ale budu schopen ji zachránit. zůstaň prosím tady, myslím že by pro tebe nemuselo být lehké kdybych něco udělal špatně." řekl a mě bylo jasné co si myslí, malé děti na bojiště nepatří, bylo to jasné jako že v bezmračné noci vyjdou hvězdy. " Dobře víš že já malý dítě už nejsem," odporovala jsem mu. "Navíc z bitvy není úniku, kdyby se nebojovalo tam, bojovalo by se tady." "To dobře vím." odsekl. "Ale bojiště pro vás stejně není, koukni se na ní, taky to nebyla tvoje chyba? Ne, nechci ti tady kázat, vím že tam nahoře sis musela užít svoje."

mé veledílo vrána letí XD nalezeno v sešitě češtiny (mluvnice nooo XD) na začátku to mělo bejt směšný ale na konci jsem dostala blbou náladu tak jsem odsud vypustila lišky XD XD
Vrána letí, letí, letí, letí, letí, letí, letí. BOOOM! Ozval se výbuch ale vrána letí, letí, letí, letí, letí, letí, letí, BOOOOM! vrána ale letí, letí, letí - BOOO! letí, letí, letí - BOOM! výbuchy se ozývají často, častěji než obyčejně ale vrána nedbá a letí, letí - BOOOOM! letí, letí, letí - BOOOM! letí - BOOM! letí....-BOOOOM! Vrána nedbá a letí. Lidi kteří byli asi dvěstě metrů daleko ohlušil hlasitý výbuch. Vybchla vrána, několik osmahlých pírek se pomalu snášel k zemi. pomalu začalo pršet, déšť velkými kapkami utloukal ohně vzniklé výbuchy a zároveň šeptal zbylým vránám smuteční řeč.

tohle mě napadlo pro změnu o slohu :D
"UÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!"
zařval Kurama a vyletěl z pokoje. "Co se děje?" zeptala se všudypřítomná Adiira a šáhla po nožíku.
"Je tam pavouk!"
"A to je špatně?"
"Já tam už nikdy nepůjdu!"zaječel Kurama hystericky.
"Já myslela že v Makai jsou někdy až 20ti centimetrový."
"Jo, ale tenhle má o jednu nulu na konci víc!"
"To jako dvoumetrovej? Fakt?Vždyť takovýhle ani neexistujou" nevěřila Ady "máš vlčí...tada liščí mlhu!" Krysa se začala smát. takže došel.....no ještě to okouknu pomyslela si.
a opravdu....pavouk byl skoro dvoumetrový a na pravé přední nožičce (!) měl papírak na kterém bylo napsáno "Mé milé Shi'zaren-sa, přítel z podzemí Shar."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Adiira Adiira | Web | 17. října 2010 v 11:47 | Reagovat

Já jsem tady arachnofobik! A 20 cm + jedno desetinné místo = 20 dm, ne 2m. Nebo počkat... 20 dm... Jeden metr se rovná... Jo, promiň, máš to správně.

2 pleague rat pleague rat | 19. října 2010 v 19:40 | Reagovat

Ach ta matematika :D když jsem to postovala před půl rokem taks říkala že nejsi....lidi se mění :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama